©2019 Політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Факел" 

ПРОГРАМА ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

«ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ФАКЕЛ»

Ми все змінимо! Україна буде мати сильну економіку, отримає мир та будуть створені  комфортні умови для життя й ведення бізнесу. Наша команда не боїться брати  відповідальність  за кожне своє рішення, адже ми впевнені, що зможемо побудувати нову сильну Україну, де кожен відчуває себе в безпеці, кордони якої надійно захищені, молодь не виїжджає за кордон, а тут має змогу отримувати гідну оплату праці. Мінімальна пенсія  досягає рівня мінімальної заробітної  плати. Медики та освітяни одержують високу заробітну плату. А головне – корупція має залишитися в минулому.

Наш план дій:

I Економічне майбутнє України

Ми піднімемо рівень економіки країни шляхом кластеризації та налагодження роботи індустріальних парків. Створити нові робочі місця ми зможемо за рахунок малого та середнього підприємництва. Підготувати комфортне підґрунтя для бізнесу можливо за умов пільгового кредитування та комфортного оподаткування.

На законодавчому рівні забезпечимо єдині для всіх учасників умови, які унеможливлять неоднозначне трактування закону в залежності від статусу чи повноважень громадянина.

 

 

ІІ Мир на території України

Українська держава незалежна і неподільна. Ми підтримуємо мирне вирішення конфлікту, але шляхом виконання умов Будапештського меморандуму.

 

ІІІ Децентралізація та реформа державного управління

Децентралізація – вочевидь, найважливіша реформа в нашій державі, адже саме вона за рахунок перерозподілу бюджетів дала можливість залишити кошти на місцях, які сьогодні можна витратити на розвиток інфраструктури (дороги, заклади освіти, медицини) та стратегічні проекти, які, у свою чергу, дадуть поштовх для розвитку кожного окремого регіону. Тому ми будемо всіляко підтримувати якнайшвидший запуск цього процесу на повну потужність.

ІV Якість життя

Світ змінюється, і ми разом із ним. Те, що декілька років тому було актуальним,  сьогодні вже втрачає будь-який зміст та сенс. Ми підтримуємо продовження медичної та освітньої реформ, але із обов’язковим щорічним переглядом стану змін у цих галузях. Нашим одним із основних завдань буде підняття рівня якості життя для незахищених верств населення. Ми повинні серйозно поставитися до екологічного стану нашої країни.

Україна повинна бути країною, де немає дискримінації залежно від статі, віри, мови або національності.

 

Ось такий  план політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Факел» ми пропонуємо для розвитку України та хочемо його презентувати кожному українцю, який прагне жити в заможній, незалежній та мирній Україні.